Apartmán 3

Informace 

Apartmán č. 3 je pohodlné ubytování v Třeboni, které je vhodné pro rodiny, skupiny nebo páry, kteří hledají prostorný prostor s různými možnostmi spaní. Tento apartmán nabízí manželskou postel, samostatné lůžko a možnost rozložení gauče pro další dvě osoby, což poskytuje celkem 5 lůžek. Je třeba poznamenat, že v tomto apartmánu není ložnice oddělená, což znamená, že spaní je umístěno v jednom otevřeném prostoru. Tento typ uspořádání je ideální pro rodiny nebo přátelské skupiny, které preferují sdílený prostor.

Koupelna s WC je umístěna na chodbě, což znamená, že není přímo připojena k apartmánu. Tato koupelna je vybavena sprchovým koutem, což poskytuje hostům vše potřebné pro osvěžující sprchu po dlouhém dni plném objevování města.

Celkově lze říci, že Apartmán č. 3 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají prostorné a pohodlné ubytování v Třeboni. S manželskou postelí, samostatným lůžkem a možností rozložení gauče poskytuje dostatek spaní pro větší skupiny. Ačkoli koupelna s WC je na chodbě, je dobře vybavena a zajišťuje potřebné pohodlí.

Vybavení

5 lůžek

WiFi

Tv

kuchyně

kolárna

koupelna

Rezervace

  Další ubytování

  1.

  Apartmán

  2.

  Apartmán

   

  Horní patro

  4.

  Pokoj

  5.

  Pokoj